“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

16. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne Başvurular Başladı

Bu yıl DorukNet & Etsmice tarafından gerçekleştirilecek olan 16. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne, 29 Haziran tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin başarısını resmileştiren, potansiyel yatırımcılara ulaşmasını sağlayan, Türkiye’deki ilk ve tek gelenekselleşmiş bağımsız organizasyonu olarak 2002 yılından beri DorukNet tarafından düzenleniyor.

Her yıl, sayısız başarılı projeyi hayata geçiren ve dünyayı değiştirenleri ödüllendirme ve farklı projelerin duyurulmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri, bu yıl markaların; kurumsal iletişim, dijital pazarlama ve marka temsilcilerini, ajansların; yaratıcı tasarımcıları, kod geliştiricileri ve proje yöneticilerini 16. kez onore edecek. DorukNet ve Etsmice tarafından düzenlenecek Altın Örümcek, kreatif çözüm ortağı olarak iletişim ve strateji ajansı Onbir ile çalışacak.

altinorumcek-elmaaltshift

15 yılda 40 bine yakın başvurunun değerlendirildiği Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Şimdiye kadar ödül alan projeler, internet kullanıcılarının gün içerisinde hayatını kolaylaştıran, ihtiyaç alanına göre hayat kurtaran, kaliteli vakit geçirten, ufuk açan site ve uygulamalardan oluşuyor. 28 Mayıs’ta başlayan başvurular 29 Haziran’da sona erecek. Başvuru yapmak isteyen proje sahipleri, Altın Örümcek web sitesinden üye girişi yaparak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Altın Örümcek Kategorileri Yenilendi!
Geçtiğimiz yıl mobil uygulamalara yönelik projeleri ödüllendirmek için uzun yıllardır heyecanla beklenen Alışveriş, Bankacılık & Finans, Portal & Haber, Oyun & Eğlence ve Hizmet olmak üzere 5 ayrı kategoride yerini almıştı, proje sahipleri tarafından büyük ilgi görmüştü. Bu yıl da internet teknolojileri alanındaki eğilimlere göre yepyeni kategoriler eklendi. Web sitelerinin başvuru yapabileceği Bilişim & Teknoloji ile Gayrimenkul & Emlak & Yaşam Merkezleri kategorileri ile birlikte toplam 32 kategoride, 2017 yılının en iyi mobil uygulamaları ve web siteleri ödüllendirilecek.

Kısaca Altın Örümcek

2002 yılından günümüze değin aralıksız olarak gerçekleştirilen ve geleneksel bir hale gelen Altın Örümcek Web Ödülleri’nin ana hedefi, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması. Altın Örümcek Web Ödülleri aynı zamanda bu alana yapılan yatırımları da özendirmeyi amaçlıyor. Web, internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında yetkin ve tecrübeli jüri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek, Türkiye’nin ilk ve tek Bağımsız web ödülleri organizasyonu olma özelliğini de taşıyor.

Ayrıntılı bilgi için; www.altinorumcek.com adresi ziyaret edilebilir.

Founder of Elma+Alt+Shift, Creative Director at Happy People Project, Blogger, Painter