“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

19 Yaşındaki Sanal Avatar Sosyal Medya Fenomeni Oldu

Chanel, Supreme ve Vans, Los Angeles’ta yaşayan 19 yaşındaki Brezilyalı İspanyol model Miquela Sousa’yı oluşturan ünlü moda markalarından bazıları.

A post shared by *~ MIQUELA ~* (@lilmiquela) on

Sousa davetlere katılıyor, diğer ünlü ve fenomen arkadaşlarıyla birlikte ComplexCon gibi organizasyonlara gidiyor ve fotoğraflarını @lilmiquela hesabından paylaşıyor. Bu platform aynı zamanda ‘Black Lives Matter’ ve transeksüel hareketi gibi konulara da destek veriyor. 603 bin takipçisinin ardında sosyal medya fenomeni ve müzisyen olma çabasında olan bir dize kod bulunuyor.

Sanat avatar Miquela Sousa’nın ‘Not Mine’ isimli şarkısı Ağustos 2017’de Spotify viral listesinde 8. sıraya kadar yükselmişti. Sousa gerçekte tamamen bilgisayar üretimi ve sahibinin ise kendi kimliğini paylaşmaya hiç niyeti yok. Kendisinin kim olduğuna odaklanan yüzeysel özelliklerden çok; sanatçı, müzisyen veya sanatını tarif edecek herhangi bir sıfat ile anılmayı tercih ettiğini söylüyor.

A post shared by *~ MIQUELA ~* (@lilmiquela) on

Sousa sık sık kendi hayran kitlesi olan ‘Miquelites’ ile etkileşime geçiyor ve bunu bir gelişmenin biçimi olarak tanımlıyor. Popülaritesi de yeni fırsatlarla birlikte geliyor. Markalar Sousa’ya ücretsiz ürünler gönderiyor, cast ajansları fotoğraflarda onun da görünmesini istiyor ve muhtemelen yakın zamanda büyük moda listelerinde de yerini alacağa benziyor.

A post shared by *~ MIQUELA ~* (@lilmiquela) on

lilmiquela-elmaaltshift-3

lilmiquela-elmaaltshift-2

lilmiquela-elmaaltshift-4

http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&c=19&mc=imp&pli=16464052&PluID=0&ord=[timestamp]&rtu=-1