“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

BOYNER LOGOSUNU YENİLEDİ

Boyner, logosu da dahil olmak üzere baştan aşağı yenilenmeye devam ediyor.

Ürün ve marka çeşitliliğinden müşteri deneyimine, tedarik süreçlerinden satış kanallarına kadar birçok yeniliği 2015 yılında hayata geçiren Boyner Büyük Mağazacılık, bu değişim sürecini, Boyner’i farklı kılan unsurları simgeleyen özel bir logoyla desteklemiş.

YENİ LOGONUN ŞİFRELERİ

TBWA\ISTANBUL tarafından yaratılan yeni logo, Boyner Büyük Mağazacılık’ın ‘modern, dinamik ve canlı, sıcak ve samimi, güvenilir’ yapısını simgeliyor. Boyner’in moda algısını güçlendirme yolundaki önemli hamlesi de yeni logoya yansıtılmış. Günümüzün evrensel tasarım öğelerini içinde barındıran yeni logo, aynı zamanda zamanla eskimeyecek, modası geçmeyecek bir nitelikte tasarlanmış. Boyner müşterileri yeni logoyu ilk olarak İçerenköy, Şaşkınbakkal ve Metrocity mağazalarında görecek. Bununla birlikte logo değişimi tüm yıl boyunca diğer mağazalarda da devam edecek.

boyner-elmaaltshift-2

“YENİLİK BOYNER’IN DNA’SINDA VAR”

Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü Deran Taşkıran, ‘Yenilik’ ilkesinin Boyner’in DNA’sında yer aldığını belirterek, müşterilerinin hayatını güzelleştirmek için başlattıkları değişimi 2016 yılında da sürdüreceklerini belirtti. Taşkıran şunları söyledi:

“Tüketicilerin hızla değişen beklentilerine en iyi karşılığı vermek için ürün çeşidinden, alışveriş ortamına, mağaza isminden hizmet anlayışına kadar her konuda köklü değişiklikler gerçekleştirdik. 2016 yılında da müşterilerimizle tanıştıracağımız yeni markalar, dünyayı ve modayı yakından takip eden kadınların kalbini kazandığımız ve sürekli büyüyen Boyner Fresh konsepti, ‘all line’ adını verdiğimiz omni channel hizmetler gibi sayısız ayrıcalıkla, en iyiyi sunmaya devam edeceğiz. En önemlisi ise 2016 yılında yepyeni bir mağaza konsepti oluşturacağız. Bunun ilk örneği olacak İstinye Park Boyner, Haziran sonunda yenilenmiş yüzüyle müşterilerimizle buluşacak. Dünyada çok katlı mağaza alanında çok başarılı bir mimari grupla 6 ay süren çalışma sonucunda yeni bir konsept oluşturuldu. Sadece Boyner’e özel bir desen ve renk dünyası yaratıldı. Mağazamızda müşterimizin en yakın arkadaşı olacak şekilde onu yönlendirebileceğiz. Müşterilerimiz, akıllı bekleme alanları, emzirme odası, yeni markalar ile mağaza içinde birden fazla dünyayı keşfedecek. Kısacası, alışılmadık bir alışveriş deneyimi ile tanışacaklar. Bu değişim, tüm mağazalarımıza yayılacak.”

YEPYENİ MARKALAR GELİYOR

İstinyepark Boyner’in yenilenmiş konsepti ile birlikte belli Boyner mağazaları ile Boyner.com.tr de yer alacak dünyaca ünlü kadın ve erkek markalarından bazıları; iddialı desenleri ve cesur tarzıyla öne çıkan Rubyrocks, trend yaratan koleksiyonları ile bağımlılık yaratan İngiliz markası Liquorish, modern klasik tarzıyla güncel, rahat ve şık ayakkabılar üreten dünyaca ünlü ayakkabı markası Dune, Londra’nın şehirli ve zarif stilini zamansız tasarımlarla yorumlayan Lipsy ile günlük kıyafetlerimizle rahatlıkla kombinleyeceğimiz rengarenk yürüyüş ayakkabıları üreten Palladium olacak.

Ayrıca Türkiye’de ilk kez piyasaya çıkaca Under Armour da Boyner’in müşterileriyle tanıştıracağı markalar arasında yer alacak. Bebek ve çocuk reyonlarında ise Carters, Losan, Smafolk, Malo, Colorkids gibi yepyeni markalar, küçükler için farklı alternatifler yaratacak.

Founder of Elma+Alt+Shift, Creative Director at Happy People Project, Blogger, Painter