“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

DACIA STADYUMU ÇOCUKLU AİLELER İÇİN YENİLENDİ

Dacia İtalya’daki Udinese Futbol Kulübü ana sponsoru ve bu sene kulübün stadyumunun ismi “The Dacia Arena” olarak değiştirildi. Fakat yeni İtalyan yasaları çerçevesinde şiddetli fanatik insanlar maçlardan uzak tutulmaya başlandı ve stadyumlar giderek tenhalaştı.

dacia-elmaaltshift-3

Yeni nesilden Udinese taraftarları yaratmak ve aile boyu arabalarını tanıtmak amacıyla “The Dacia Family Project” hazırlandı. Publicis Milan ile birlikte hazırlanan projede, hamile kadınlar ve eşleri gelecek çocuklarına sezonluk bilet kazanmak için maça davet edildi. Aileler katılabilmek için hazırlanan websitesinde doğmamış çocuklarıyla ilgili anılarını paylaştılar ve en orijinal 150 hikaye sahibi hamile kadın Udinese-Napoli maçına davet edildi. Hamilelerden 20 tanesi maç açılışı için futbolcularla sahaya çıktı.

dacia-elmaaltshift-2

Aynı zamanda Dacia stadyumu yenileyerek tuvaletlere alt değiştirme yerleri, biberon ısıtıcıları ve çocuk menüleriyle ailelerin de rahatça gidebileceği bir yer haline getirdi. Gelecekte çocuk bakıcı servisi, oyun alanı ve çocuklu aileler için özel park yerleri de yapılacak.

dacia-elmaaltshift-1