“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

İ-NSANSILAŞAN VE İ-NSANİLEŞEN TEKNOLOJİLER DIGITAL AGE SUMMIT’TE

digital age summit-elmaaltshift

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenecek Digital Age Summit, İ-nsansılaşan teknolojiyi konu alıyor. 3-4 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek etkinliğe Marcus du Sautoy, Martin Wild, Jasmin Karataş, Jakob Langemark gibi dünyaca ünlü isimler konuşmacı olarak katılacak.

Digital Age dergisinin bu yıl 11’inci kez düzenleyeceği Digital Age Summit, bu yıl yine Türkiye ve dünyadan dijital sektöre yön vermiş konuşmacıları konuk edecek. İ-nsansılaşan ve İ-nsanileşen teknolojilere odaklanan zirvede, “Digital Humanization” temasıyla teknoloji ile insan hayatının birbirini nasıl etkilediğine ışık tutulacak.

DAS2017_Logo copy

Teknoloji ve bilişim alanlarında yaptığı çalışmalarla tanınan Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğündeki zirvedeki başlıca konu başlıkları: Yapay Zeka, Robot, Algoritmalar, Otomasyon (Akıllı Sistemler), Sağlık, Finans, Giyilebilir Teknoloji, Akıllı Şehirler, Kullanıcı Deneyimi (Data Kullanımı), Artırılmış ve Sanal Gerçeklik, Mobil,  Adblocking (Reklamın Geleceği), Pazarlama Teknolojileri, Design Thinking ve Sanat.

İşte Digital Age Summit 2017’nin ses getirecek konuşmacıları:

Prof. Dr. Marcus du Sautoy
Oxford Üniversitesi Matematik Profesörü Marcus du Sautoy, algoritmaların bugünün teknolojisinde yapay zeka ve otomasyon sistemlerinde nasıl evrildiğini ve daha modern bir yaşam için insanileştiğini çarpıcı ve ilginç bağlamlarda açıklayacak.
DAS17_Marcus du Sautoy

Jasmin Karataş
Accenture Digital Interactive’de  Stratejik  Tasarım &  Oyunlaştırma Danışmanı Jasmin Karataş iş dünyasında ‘oyunun’ kuralları değişirken, gelecekte karşımıza çok çıkacak ‘Oyunlaşma’ kavramını anlatacak.
DAS17_Jasmin Karatas

Mark Mullen
Geçmişteki örneklerinden çok daha farklı uygulama ve ürünlere sahip, dijital bankacılığın ilklerinden olan Atom Bank’ın kurucu ortağı ve CEO’su Mark Mullen da Digital Age Summit konuşmacıları arasında.
DAS17_Mark Mullen

Prof. Dr. Metin Sitti
Max-Planck Institute Direktörü, Carnegie Mellon Üniversitesi Öğretim Üyesi; nanoGriptech Kurucusu Prof. Dr. Metin Sitti, robotlar, nano-teknoloji, mikro evrenler gibi teknolojilerin insan hayatıyla bu kadar iç içe geçmesinin gelecekte neleri, nasıl değiştireceğini anlatacak.
DAS17_Prof Dr Metin Sitti

Dr. Tolga Kurtoğlu
Elektronik iş gereçlerinin dünyadaki en önemli oyuncularından Xerox’un yapay zekayı araştıran PARC’un en üst düzey yöneticisi Dr. Tolga Kurtoğlu da Digital Age Summit’te yerini alıyor. Pazara yenilikler sunma tutkusuyla çalışan Dr. Kurtoğlu, günlük hayatta karşılaşılan sorunlara bilim ve teknoloji yardımıyla yaratıcı çözümler bulmak için farklı fonksiyonlardan gelen ekiplere liderlik etme konusunda uzman bir isim.
DAS17_Dr Tolga Kurtoglu copy

Digital Age Summit 2017’nin konuşmacı listesine http://digitalagesummit.com/konusmacilar/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Share on Facebook3Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Founder of Elma+Alt+Shift, Co-Founder of yolluyo.com, Creative Group Head at Manajans JWT, Blogger, Painter