“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

“JUNGLE BOOK” ÜNLÜLERİ VE SESLENDİRDİKLERİ HAYVANLAR AYNI KAREDE

Güzel bir fotoğraf serisi.

Herkes Batman v Superman: Dawn of Justice konuşmaları yaparken, Walt Disney bir sonraki büyük ses getirecek iş olan “The Jungle Book”tan bir tutam reklam çıkarttı. Jon Favreau’nun 1967 animasyon uyarlaması ve orijinal 1894 Rudyard Kipling romanı 15 Nisan’da açılıyor. Film şu anda basın için henüz sahnelenmemiş olsa da ilk kamera görüntüsü izlenmiş ve olağanüstü dışında bir şey söylenmemiş.

The-Jungle-Book-elmaaltshift-3

Ünlü oyuncu kadrosu oldukça bilinen hayvan karakterleri canlandırıyor ve yapılan fotoğraf çekimi de filmin güvenilir parçalarının altını çiziyor. Pop kültüründen bu kadar tanınmış ismi oynatabilmek Walt Disney’in yeteneklerinden biri. Filmdeki bazı karakterler; Idris Elba Shere / Khan, Lupita Nyong’o / Raksha, Scarlett Johansson / Kaa, Christopher Walken / King Louie, Giancarlo Esposito /Akela ve Sir Ben Kingsley / Bagheera. Biletleri Super Bowl zamanında satışta olan filmin galası 4 Nisan’da yapılacak.

Fotoğraf çekimlerini Sarah Dunn gerçekleştirmiş.

THE JUNGLE BOOK - Bagheera is a sleek panther who feels it's his duty to help the man-cub depart with dignity when it's time for him to leave his jungle home. "Bagheera is Mowgli’s adoptive parent," says Ben Kingsley, who lends his voice to Bagheera. "His role in Mowgli’s life is to educate, to protect and to guide. My Bagheera was military—he’s probably a colonel. He is instantly recognizable by the way he talks, how he acts and what his ethical code is." Photo by: Sarah Dunn. ©2016 Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved.

THE JUNGLE BOOK - Akela is the strong and hardened alpha-male wolf who shoulders the responsibility of his pack. He welcomes Mowgli to the family, but worries he may one day compromise their safety. "Akela is a fierce patriarch of the wolf pack," says Giancarlo Esposito, who voices the character. "He believes the strength of the pack lies in what each and every wolf offers. He's a great leader, a wise teacher." Photo by: Sarah Dunn. ©2016 Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved.

The-Jungle-Book-elmaaltshift-4

The-Jungle-Book-elmaaltshift-2