“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

Kroppa, Büyüyen Ekibine En Az 2 Yıl Deneyimli Art Direktör Arıyor!

Kroppa Digital Agency, yeni markalarıyla birlikte her geçen gün büyüyor ve ekibini de genişletiyor.

Peki Kroppa Kim?
Kroppa, dijitalin tecrübelilerinden genç bir ajans. 2017’de başlayan macerası yeni Kroppalıların katılımı ile büyüyerek sürüyor. Biz Kroppa’yı var edenler, Kroppa çatısı altında yeşeren fikirlerin, ürünlerin ve hikayelerin hayatımızı anlamlı kılacağına ve dünyayı daha iyi bir yer yapacağına inanıyoruz. Biz “Kroppalılar”, entelektüel birikimimizi özgürce paylaşırsak ve emek ile işleyerek doğru işler yapmayı başarırsak, insanların ve kurumların hayatlarında kalıcı bir iz bırakacağımıza inanırız.

kroppa_elma-alt-shift-1

İşe Bakışımız
Biz, doğru insanların doğru işler yapması için varız. Farklılıklara, farklı fikirlere inanırız. Farklı özellikteki insanları bir araya getirerek güçlü bir takım oluştururuz. Kroppalılar lider ruhludur. Vasatlıkla mücadele ederler. Takım oyununa inanır, emek verene destek olur ve yol gösterirler. Kroppa doğru iş için özveri ile çalışan Kroppalılara ev sahipliği yapar.

Ne Sunuyoruz?
Kroppa olarak emeğe ve fikre değer veriyoruz. Ücret skalamızı sektör ile aynı seviyede tutmaya çalışıyoruz. Bu noktada sektör maaş verileri ile ilgili yapılan çalışmaları takip ediyoruz. Tecrübe, özveri, takım oyuncusu olma ve benzeri farklı kriterleri bir artı olarak maaş politikamızda değerlendiriyoruz.

Mesai konusuna bakışımız “iş varsa biz varız”. Hafta sonu sabit bir mesaimiz yok ancak eğer iş var ise birlikte çalışmayı bekliyoruz. Mesai saatlerimiz 9:00-18:00 olarak belirlense de odağımızda hep iş var. Bu sebeple geç çıktığımız durumlar, geç geldiğimiz durumlar, hiç çıkmadığımız durumlar da oluyor. Mesaiye bakışımız bu konuda net: “İş varsa biz varız”

Kroppa Long Weekend
Her yıl yaz başında tüm arkadaşlarımız 4 günlük Kroppa Long Weekend ile yaza Bodrum/Çeşme/Antalya’da merhaba derler. Kroppalılar yıl içerisinde farklı etkinlikler ile de bir araya gelirler.

Art Direktör’den Beklentimiz
Marifetli arkadaşımızdan beklentimiz, dijital pazarlama faaliyetlerinde destek olduğumuz müşterilerimizin aylık/haftalık/günlük sosyal medya içeriklerinin, statik görsel, GIF, masaüstü video formatlarında hazırlanması. Ayrıca bugün bilmese dahi, yeni yazılım ve teknolojiler hakkında bilgi sahibi olarak, tasarımdaki marifetini biraz daha zenginleştirmeye açık olması.

Graphic designer, illustrator and photographer banner with search bar and thin line tools and objects on a desktop; Shutterstock ID 316757600; UNIQUE KOD: -

Bunun yanında, dijital dünyanın olmazsa olmazı dijital reklamlara uygun bannerların hazırlanması, farklı reklam modellerine uygun görsellerin yaratımı ve ihtiyaca yönelik e-mail, landing page gibi dijital assetlerin oluşturulması bir diğer beklentimiz.

Kroppa olarak müşterilerimiz için websiteleri, mobil uygulamalar ve dijital deneyimler üretiyoruz. Marifetli arkadaşımızdan beklentimiz UI/UX konularında da gelişime açık olması ve dijital deneyim geliştirmemizde, diğer takım arkadaşlarıyla birlikte sorumluluk alması.

Aradığımız Özellikler
• En az 2 yıl dijital tecrüben varsa
• Adobe uygulamalarına hakimsen
• UI/UX tasarım süreçlerine ilgi duyuyorsan
• Sosyal medya görselleri konusunda deneyimliysen
• Yazılım ve sosyal medya ekipleri ile koordine çalışabilirim diyorsan,
• İngilizce ile derdin yoksa,
• Takım çalışmasına yatkınsan ve gelişime de açıksan,

Marifetini Kroppa’da göstermek için gel@kroppa.com.tr

Founder of Elma+Alt+Shift, Creative Director at Happy People Project, Blogger, Painter