“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

Kroppa, Büyüyen Ekibine En Az 3 Yıl Deneyimli PHP Developer Arıyor!

Kroppa Digital Agency, yeni markalarıyla birlikte her geçen gün büyüyor ve ekibini de genişletiyor.

Aradığımız Genel Nitelikler
• Üniversitelerin tercihen, Bilgisayar, Yazılım Mühendisliği veya ilgili lisans programlarından mezun,
• PHP programcılığı konusunda minimum 3 senelik profesyonel iş deneyimine sahip,
• MySQL Veri Tabanı ile çalışmış olma
• Web Servisler ile çalışmış olma
• Herhangi bir template engine kullanmış olma
• NodeJs, NoSql, MongoDb, Memcached, Redis, PostgreSql, ElasticSearch, LinuxBash, Docker, Kubernetes ve benzeri teknolojilerde bilgi sahibi Javascript, HTML5, CSS3 teknolojileri konusunda bilgi sahibiysen;
Marifetini Kroppa’da göstermek için gel@kroppa.com.tr

Biz kimiz?

Biz dijitalin tecrübelilerinden genç bir ajansız. Kroppa çatısı altında yeşeren fikirlerin, ürünlerin ve hikayelerin hayatımızı anlamlı kılacağına ve dünyayı daha iyi bir yer yapacağına inanıyoruz.Doğru insanların doğru işler yapması için varız. Farklılıklara, farklı fikirlere inanırız. Doğru iş için özveri ile çalışan Kroppalılara ev sahipliği yaparız.

Her yıl yaz başında tüm ekip ve sevdikleriyle birlikte, 4 günlük Kroppa Long Weekend ile yaza Bodrum/Çeşme/Antalya’da merhaba diyoruz. Yıl içerisinde etkinlik yapmak için en ufak bahane bize yetiyor. Yeter ki motive olalım, eğlenelim, fayda sağlayalım ve yeni bir şeyler öğrenelim!

Her yıl 8-12 gün arası bir süre senelik iznine ek olarak kullanabileceğimiz tatil fırsatlarımız var. Resmi tatiller ve haftasonu arasında kalan 1-2 günü birleştirip her tatil fırsatını değerlendirmeye çalışıyoruz. Mesai konusuna bakışımız “iş varsa biz varız”. Mesai saatlerimiz hafta içi 8:30-17:30. Anlaşmalı özel hastanelerde kullanabileceğimiz tamamlayıcı sağlık sigortası hakkına sahibiz. Doğum günlerimizde, kan verdiğimiz gün ve ertesi gün yıllık iznimizden düşmeyecek izin hakkımız var. Her ayın son cuması ajansça toplanıp eğleniyoruz.

Mesleki herhangi bir konuda kendini geliştirmek istersen Kroppa eğitim bedelinin %50’sini karşılar. Mesleki eğitimler dışında da dil eğitimleri konusunda Kroppa destek sunar. Kristal Elma, Brand Week, Cannes Lions vb. etkinliklere liderlik ve performansları ile kendini gösteren arkadaşlarımız %50 Kroppa desteği ile katılabilirler. Udemy ve Masterclass şirketimizin üyesi olduğu eğitim platformları. Her yıl farklı konularda onlarca ders satın alıyoruz. Yeni bir şey öğrenmek bizim için çok kıymetli. Haftanın her günü mesai saatleri içinde üç farklı seviyede İngilizce derslerimiz var. Ayrıca ekipte kim ne biliyorsa diğerlerine öğretmek için her zaman hazır! Saz, gitar, matematik ve aklına başka ne gelirse!

Daha sayamadığımız ve henüz aklımıza gelmediği için gerçekleştirmeye başlamadığımız çok şey var. Birlikte üretmek ve birlikte öğrenmek için ekibimizin parçası olmak istersen gel@kroppa.com adresimizden bize ulaşabilirsin.

Founder of Elma+Alt+Shift, Creative Director at Happy People Project, Blogger, Painter