“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

SIRASIZ VE ÖDEMESİZ ALIŞVERİŞ TEKNOLOJİSİ: AMAZON GO!

Amazon Go; sıra olmadan ödeme olmadan sadece alıp gidebildiğiniz dünyanın en gelişmiş alışveriş teknolojisi!

Amazon Go uygulaması sayesinde dükkana giriyorsunuz, istediğiniz ürünü alıyorsunuz ve öylece çıkıyorsunuz. Şaka değil, gerçekten! Amazon’un Seattle’da açacak olduğu markerinde ödeme olmadan alışveriş deneyimi yaşatan bu uygulamanın teknolojisi sürücüsüz arabalar, bilgisayar görüntüsü, sensör ve öğrenmede kullanılan teknoloji ile aynı. “Just Walk Out” teknolojisinde marketteki ürünlerin alındığı veya geri bırakıldığı otomatik olarak belirleniyor ve onların izini sanal karta kaydediyor. Alışveriş bittiğinde ise basitçe marketten ayrılıyorsunuz ve kısa bir zaman sonra Amazon hesabınızdan ödemesi yapılır faturanız tarafınıza gönderiliyor.

amazongo-elmaaltshift-2

Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalık seçenekleriyle Amazon’un kendi aşçıları ve yerel mutfaklarda yapılan her gün taze ve lezzetli ürünler sunuluyor. Herkesin bildiği büyük markaların yanı sıra Amazon tarafından seçilen özel markalar da bulunacak. Hızlı bir ev yemeği isterseniz Amazon Yemek Kitlerinden birini alarak içinde tüm malzemelerin olduğu iki kişilik yemeği 30 dakika içinde yapabiliyorsunuz.

amazongo-elmaaltshift-4

Amazon’un hazırladığı bu kocaman market 1,800 metrekarelik alanda hızlıca girip çıkmak isteyen müşteriler için de uygun olarak tasarlanmış. Buradan alışveriş yapmanız için gerekli şey sadece Amazon hesabı ve akıllı telefonunuzda bulunan Amazon Go uygulaması.

amazongo-elmaaltshift-1

Hala sadece Amazon çalışanlarına açık olan uygulama beta testleri tamamlandığında yani 2017’nin ilk aylarında yayına alınacak.