“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

TÜRKİYE’NİN DÖVME PLATFORMU TATUMAG 1. YILINI KUTLUYOR

Beşiktaş Joker No.19’da gerçekleşecek etkinlikte, Türkiye’nin yetenekli dövme sanatçıları ve dövme severleri bir araya geliyor.

Print

Canlı dövme performansları ve dövme dünyasının usta isimleriyle söyleşilerin yanında birbirinden yetenekli 40 dövme sanatçısının tasarımlarının da yer alacağı serginin en ilgi çekici yanı satın aldığınız bir tasarımı evinize asmak yerine derinize kazıyabilecek olmanız. Bu sergiye katılacak dövme sanatçılarının isimleriyse şöyle:

Print

Ahmet Atalay, Alev Sarı, Barış Yeşilbaş, Biçem Şinik, Bunnykingx, Burak Ünal, Bymimonu, Can Gürgül, Can Levi, Çağatay Ateş, Danny Garcia, Deniz Çildam, Denizhan Özkar, Denizs7, Durul Paksoy, Edi Ordu, Emir Geylani, Erensu Ekmekçiler, Emre Can İncik, Eser Tuncer, Fahrettin Demir, Fatih Odabaş, Fırat Kurtkan, Gülşah Karaca, İlayda Atlas, İlhan Bilir, Mentat Gamze, Müge Bilir, Okan Uçkun, Onur Zafer, Pigmentninja, Resul Odabaş, Serkan Demirboğa, Sinan Şahin, Tahir Sügür, Tuğçe Türksoy, Tutku Dubhead

Print

Redbull, TBWA İstanbul, Welderwatch gibi isimlerin destek verdiği TATUMAG ONE Exhibition&Party 22 Ekim’de Beşiktaş Joker No. 19’da. Etkinliğe katılım ücretsiz.

Print

Print

Print

Print

Founder of Elma+Alt+Shift, Creative Director at Happy People Project, Blogger, Painter