“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

Çocuklardan Bohemian Rhapsody’e Muhteşem Yorum

Pek de keyif verici sayılmayacak bir öğrenci konseri bir anda Queen’in efsane şarkısı Bohemian Rhapsody’nin söylenmeye başlanmasıyla hiç beklenmedik şekilde uzay temalı enfes bir gösteriye dönüşür ve olaylar gelişir.

Adam&Eve/DDB’nin John Lewis & Partners ve Waitrose & Partners iş birliğini duyurmak için hayata geçirdiği “&Partners” kampanyasının bir parçası olan 150 saniyelik filmde öğrenciler bir yandan parçayı söyleyip çalarken bir yandan da Marslı, astronot hatta roket gibi karakterlere bürünerek şahane bir gösteriyle seyircileri büyülüyorlar. Geri planda gösterinin kusursuz ilerlemesi için verilen emeğe de şahit olduğumuz film, tüm bu emeğin özetlendiği “When you’re part of it, you put your heart into it.” cümlesiyle sona eriyor. Tıpkı marka partnerlerinin müşterilerinin memnuniyeti için sarf ettiği emek gibi!

Yönetmenliğini “The Long Wait”, “Tiny Dancer”, “Buster the Boxer” ve “Monty the Penguin,” gibi meşhur John Lewis filmlerinin de yönetmen koltuğunda oturan Dougal Wilson’ın üstlendiği ve prodüksiyon kalitesiyle oldukça dikkat çeken film, ilk olarak The Great British Bake Off’ta gösterildi ve çok kısa sürede dijitalde çok büyük izlenme rakamına ulaştı. Yılbaşı heyecanı henüz bizleri sarmadan sürpriz yapan John Lewis, izleyicilerde büyük heyecan uyandırmış olsa gerek. 7 Eylül’den itibaren sinemalarda da yayınlanacak olan film 20th Century Fox tarafından hayata geçirilecek olam Bohemian Rhapsody filminin trailer’ından önce de gösterilecek.

Account Manager, Theater Player, Pilates Lover, Flutist to be