“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

Kroppa Büyüyen Ekibine Art Director ve Reklam Yazarı Arıyor!

Kroppa Kim?
Kroppa, dijitalin tecrübelilerinden genç bir ajans. 2017’de başlayan macerası yeni markaların ve yeni Kroppalıların katılımıyla sürüyor. Biz Kroppa’yı var edenler, Kroppa çatısı altında yeşeren fikirlerin, ürünlerin ve hikâyelerin hayatımızı anlamlı kılacağına ve dünyayı daha iyi bir yer yapacağına inanıyoruz. Entelektüel birikimimizi özgürce paylaşıp emekle işleyerek doğru işler yapmayı başarırsak, insanların ve kurumların hayatlarında kalıcı bir iz bırakacağımıza da.

İşe Bakışımız
Biz, doğru insanların doğru işler yapması için varız. Farklılıklara, farklı fikirlere inanırız. Farklı özellikteki insanları bir araya getirerek güçlü bir takım oluştururuz. Kroppalılar lider ruhludur. Vasatlıkla mücadele ederler. Takım oyununa inanır, emek verene destek olur ve yol gösterirler. Kroppa doğru iş için özveriyle çalışan Kroppalılara ev sahipliği yapar.

Art Director’dan beklentimiz;

Marifetli arkadaşımızdan beklentimiz, destek olduğumuz müşterilerimizin dijital pazarlama faaliyetlerine yönelik statik görsel, GIF, masaüstü video storyboard formatlarında hazırlanması. Ayrıca bugün bilmese dahi, yeni yazılım ve teknolojiler hakkında bilgi sahibi olarak, tasarımdaki marifetini daha da zenginleştirmeye açık olması.

Bunun yanında, dijital dünyanın olmazsa olmazı dijital reklamlara uygun banner’ların, farklı reklam modellerine uygun görsellerin, ihtiyaca yönelik e-mail, landing page gibi dijital asset’lerin oluşturulması beklentilerimiz arasında.

Aradığımız özellikler;

– En az 5-7 yıl dijital tecrüben varsa,
– Adobe uygulamalarına hakimsen,
– Sosyal medya görselleri konusunda deneyimliysen,
– “Storyboard’da marifetimi konuştururum” dersen,
– “Kreatif ve Yazılım ekipleriyle koordine çalışabilirim” diyorsan,
– İngilizce ile derdin yoksa,
– İletişime, takım çalışmasına yatkın ve gelişime açıksan,
– Dijital haricinde -sık olmasa da- basılı işlere de hakimsen,
– “İş varsa ben de varım” diyorsan,

Reklam Yazarı’ndan beklentimiz;
İyi metin, marifete tabi bir tasarım öğesi. Marifetli bir Reklam Yazarı’ndan, dijital pazarlama faaliyetlerini yürüttüğümüz müşterilerimiz için mecra bağımsız yaratıcı metinler bekleriz. Kreatif ekip içerisinde, yazılım ve reklam satınalma departmanlarıyla da dirsek temasında çalışacak, sektör bağımsız içerik üretmekten keyif duyan, sunulanla yetinmeyip dahasını araştıran, problemden çok çözüme odaklanan, hevesli, titiz, planlı bir yazarsan okumaya devam ⬇️

Aradığımız Özellikler;
-En az 3 yıl ajans tecrüben varsa,
-Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına hakimsen,
-İngilizce ile derdin yoksa,
-Stratejiye bağlı yeni konsept ve fikirler üretip, üretileni türetebiliyorsan,
-Dijital kampanya, sosyal medya, web sitesi ve blog içerikleri üretmekten keyif alıyorsan,
-Kalemim kuvvetlidir, farklı sektörler için multidisipliner yaklaşımlar sunabilirim diyorsan,
-Yaratıcı ve yenilikçi projeler üretmeye hevesliysen,
-Dijital dünyanın diline hakim, konvansiyonel hakkında bilgi sahibiysen,

Portfolyonla birlikte CV’ni bekliyoruz; gel@kroppa.com.tr