“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

HİZMET SEKTÖRÜNDE YENİ BİR GİRİŞİM “EVDEKİYARDIMCIM.COM”

Hızla büyüyen başarılı girişimlere bir yenisi de gündelik ev temizliği sektöründe eklendi.

evdekiyardimcim.com, referanslı temizlikçilerle güvenilir temizlikçi arayanları buluşturuyor. Yorucu iş günü ve bunaltıcı trafik derdi üzerine bir de temizlikle uğraşmak tarih oluyor.

Beyaz yakalı kurucuların biri reklamcı. evdekiyardimcim.com’un kurucuları evlerini temizletecek güvenilir bir sistem arayıp bulamayan beyaz yakalılar. FMCG sektöründe yönetici pozisyonunda bulunan Güneş Özgür Koru, Pfaff Industry Türkiye eski ülke müdürü İdris Koru ve otomotiv sektöründe proje mühendisi olarak çalışan Süreyya Özgür ve reklamcılık hayatına senior yazar olarak devam eden Çağlar Uzunca… Her ortak kendi alanlarında edindikleri birikimi, bu yenilikçi girişime aktarıyor.

Dip köşe temizlik, dört köşe mutluluk anlayışıyla çalışan evdekiyardimcim, hizmetlerine o kadar güveniyor ki, %100 memnuniyet garantisi sunuyor.

evdekiyardimcim.com’da 3+1, 2+1 vb ev tiplerini seçtikten sonra varsa bekledikleri ekstra hizmetleri; temizlik almak istedikleri tarihi ve saati belirliyor. Yardımcılar, tam belirlenen gün ve saatte işlerinin başında oluyor, istenen işi söz verilen sürede yerine getiriyor. Organik temizlik seçeneği ise sistemin en çok ilgi gören hizmetlerinden biri.

evdekiyardimcim.com sistemine kayıt yaptıran temizlikçi arkadaşlara ise süreç içinde süpervizörlüğe kadar giden kariyer fırsatları sunuluyor. Böylece işgücüne katılmaya çalışan kadınlara yardımcı olarak, bir nebze de olsa hayatlarında fark yaratıyor.

Founder of Elma+Alt+Shift, Creative Director at Happy People Project, Blogger, Painter