“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

ALKOL BAĞIMLILIĞINI ANLATAN BAŞARILI BİR INSTAGRAM PROJESİ

Sizin de Instagram’da hiç tanımadan takip ettiğiniz, birbirinden güzel manzaralar önünde, görmeyi çok istediğiniz şehirlerde veya eğlencenin dibine vururken çekindiği fotoğraflarına imrenerek baktığınız, “vay be nasıl bir hayat yaşıyor” dediğiniz birileri elbette vardır.

louise-delage-elmaaltshift-1

Peki bu fotoğrafları beğenip geçerken, o an farkına varmadığınız bir detayın aslında pek hoşunuza gitmeyebileceğini düşündüğünüz oldu mu hiç?

A photo posted by Louise Delage (@louise.delage) on

Tıpkı yukarıda saydığım nedenlerden dolayı kısa bir süre içinde oldukça fazla takipçiye sahip olup, fotoğraflarındaki beğeni sayısı her geçen gün artan Louise Delage‘nin fotoğraflarına biraz daha yakından bakmaya ne dersiniz?

A photo posted by Louise Delage (@louise.delage) on

25 yaşındaki Louis’in Fransız bir bağımlılık organizasyonu olan Addict Aide tarafından oluşturulan Instagram profilinde ilk bakışta güzel bir kızın gezdiği ve partilediği sırada çekilmiş neredeyse 150 fotoğraflarını görüyoruz. Küçük bir detay gibi görünen ama fotoğraflara arka arkaya bakıldığında farkına varılan alkol bağımlılığı size de “hadi canım” dedirtmiyor mu?

A photo posted by Louise Delage (@louise.delage) on

Account Manager, Theater Player, Pilates Lover, Flutist to be