“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

“TRUMP KADINLAR HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR” İSİMLİ FOTOĞRAF SERİSİ

Aria Watson. 18 yaşında Oregon’da okuyan bir öğrenci.Politikayla alakası olmayan normal sayılacak biri. An itibari ile dünya çapında bir üne sahip oldu. Onu farklı kılan ve üne kavuşturan şey ise cesaretiydi.

trump-elmaaltshift-6

Donald Trump Amerika Başkanlık seçimlerinde Hillary Clinton’ı geçip başkanlığı kazanınca içinden bir şey koptu. Vücudundaki cesaret seviyesi maksimuma ulaştı. Artık sessiz kalamayacaktı, her şeyin farkındaydı.
Donald Trump’ın gerçekte kim olduğunu insanlara göstermek için bir şey yapmalıydı.

trump-elmaaltshift-5

Yaptı da! Üniversitede fotoğrafçılığa giriş dersinin final projesi için #SignedByTrump isimli bir dizi fotoğraf çekti. Son derece sivri, cesur ve provokatif sayılabilecek fotoğraf karelerinde Trump’ın kadınlar hakkında sarf ettiği şaşırtıcı sözleri kadınların çıplak vücutlarına yazdı. Çektiği bu fotoğrafları kendi Facebook ve Instagram hesabında yayınladı. Ancak hemen kaldırıldı. Yılmadı. Bu sefer fotoğrafları Tumblr’dan yayınladı ve 1 günde 50.000 yorum alarak güçlü bir viral etki oluşturdu.

trump-elmaaltshift-3

Watson, Trump ile ilgili olumlu düşünen insanların çoğunlukta olduğunun farkında. Tüm dünyaya Trump’ın ve onun kadınlarla olan garip ilişkisinin arkasındaki gerçeği göstermek istiyor. Elinden fazla bir şey gelmeyeceğini biliyor ama yine de bir kişinin bile gözünü açma olasılığı onu fazlasıyla heyecanlandırıyor.

trump-elmaaltshift-2

trump-elmaaltshift-1

Via