“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

CHANEL’İN CARA DELEVINGNE’LI ANİMASYON FİLMİ

Moda dünyasının efsanevi markası Chanel son günlerde yayınladığı reklam filmleriyle gündemde.

Geçen hafta Ünlü oyuncu Kristen Stewart’ın kendini kaybedercesine duvardan duvara savrularak dans etmesini izlemiştik. Boş bir ambarda çılgın danslarına maruz kaldığımız bir filmle karşımıza çıkan Stewart, Coco Chanel’in güçlü ruhunu temsil eden Gabrielle çanta için kamera karşısına geçmişti.

2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonu için hazırlanan çantanın şovu bununla kalmadı, hazırlanan ikinci reklam filmi de gün yüzüne çıktı. Japon ilüstratör ve yönetmen Shishi Yamazaki’nin imzası olan animasyon filminde, Chanel’in daha önce pek çok kampanyasında gördüğümüz İngiliz model Cara Delevingne yer alıyor. Renkli ve enerjik bir dünyası olan filmde Delevingne bizi kaykaycı kimliğinde selamlıyor.

chanel-elmaaltshift-2

Reklam filminde Cara, Chanel Gabrielle çantaların ağaçlarda büyüdüğü bir dünyada anime bir karakteri canlandırıyor. Ağaçta sallanan Gabrielle çantaları farkediyor ve onlara doğru koşup birini kapıyor.Film boyunca son derece cool hareketlerle kaykayını sürerken gördüğümüz Cara Delevingne’i kendine has stiliyle izliyoruz.

chanel-elmaaltshift-1