“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

DANİMARKALILARI SEVİŞMEYE İTEN 3. KAMPANYA “DO IT FOREVER”

Israrla Danimarkalıları seviştirmeye teşvik eden eğlenceli kampanya.

Daha önce “Do It For Denmark” ve “Do It For Mom” reklamlarıyla bildiğimiz Danimarkalı seyahat acentası Spies Rejser, “Do It Forever” (sonsuza kadar yap) isimli yeni reklam filmiyle üçlemesini tamamlıyor. Rober/Boisen ve Like-Minded tarafından hazırlanan önceki iki reklam kampanyası, genç çiftleri daha çok sevişebilecekleri tatillere gitmeleri için teşvik ediyor ve bunu hem Danimarka’nın popülasyonunu artırmak hem de annelerinin ‘büyükanne’ olma beklentisi için yapmalarını söylüyordu.

doit-elmaaltshift-1

“Do It Forever” filminde ise çiftlerin çocuk sahibi olduktan sonra daha az seks yaptıklarına dikkat çekiyor. Bunu bir satış aracına dönüştüren Spies, yapılan araştırmalara dayanarak Danimarkalı çiftlerin egzotik tatillerde %102 oranla daha çok seks yaptıklarını ve düzenli seksin ömrü 8 yıla kadar uzattığını vurguluyor.

Kampanyanın temelindeki bağlılık programı değişen indirimlerle dolu. Müşterilerin 2016 yılının sonuna kadar programa başvurmaları gerekiyor ama önümüzdeki 10 sene boyunca egzotik tatillerinde geçerli olabilecek indirimler kazanıyorlar. Kayıt yaptıran ilk 100 kişi tatil dışındaki seksleri de devam ettirmeleri için vitaminler ve bedava fitness üyeliği gibi paketler kazanıyor.