“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

TEMBEL BÜNYELER İÇİN İLAÇ GİBİ GİRİŞİM “yolluyo.com”

Hepimizin başına gelen bakkala, markete gitmeye üşenme anlarını eğlenceli dörtlüklerle anlatarak iletişime başlayan yepyeni oluşum yolluyo, “Ne bittiyse yolluyo” sloganıyla karşımızda.

yolluyo-elmaaltshift-2

yolluyo, son kullanıcılarına istediği yerden, istediği zaman çevrim içi olarak bakkal, market, kasap, pastane gibi yerlerden alışveriş yapma imkanı sunan; üye işyerlerine ise sipariş alabilecekleri altyapıyı kurup mobil olarak siparişlerini takip etmelerini sağlayan, dükkanlarını internet dünyasına açarak daha da geniş kitlelere ulaşabilecekleri bir ortam sunan internet girişimi.

Sipariş gönderimi yapan dükkanlar ile anlaşan yolluyo sayesinde kullanıcılar seçtikleri dükkanda bulunan ürünler arasından sipariş verebiliyor. Tek yapmaları gereken, yolluyo’daki bakkal ve market listesinden dilediklerini seçmeleri ve o dükkandaki ürünlerden istediklerini sepete eklemeleri.

yolluyo-elmaaltshift-3

Hem zaman kaybına hem de telefonla yanlış alınan bakkal ve market siparişlerine çözüm getiren yolluyo, henüz kurulma aşamasındayken 58 girişim ekosistemi liderinin seçimiyle Türkiye’nin En Beğenilen 100 Startup’ına 22. sıradan girdi. Küçük esnafı destekleyen ve ileride iş ortaklığı yaptığı farklı dükkanlardaki hikayeleri de kullanıcılara taşımayı hedefleyen yolluyo, alışveriş anlayışını değiştirmeye geliyor. Siz de artık yolluyo.com web sitesinden ya da çok yakında yolluyo mobil uygulamasından rahat rahat sipariş verebilirsiniz.

yolluyo-thumb-elmaaltshift

/// NASIL ÇALIŞIR \\\

Her zamanki bakkalınızdan, marketinizden alışveriş yapabilme ve etrafındaki yeni bakkal ve marketleri keşfetme imkanı yolluyo’da. Siparişiniz yolluyo’da direkt seçtiğiniz bakkaldan ya da marketten, onun kuryesiyle gelir. yolluyo, telefonla yanlış alınan siparişlere son verir.

yolluyo-elmaaltshift-1

/// BİNLERCE ÜRÜN ÇEŞİTİ \\\

Seçtiğiniz dükkandaki tüm ürünler arasından sipariş verebilirsiniz, böylece çok daha fazla ürüne kolayca ulaşırsınız. Tek yapmanız gereken, yolluyo’daki bakkal ve market listesinden dilediğinizi seçmeniz ve o dükkandaki ürünlerden istediğinizi sepetine eklemeniz. Dükkandaki tüm ürünler artık yolluyo’da da olacağı için, toplu alışverişlerinizi bile kolayca yolluyo’dan yapabilirsiniz.

yolluyo-elmaaltshift-0

/// ÖDEME SEÇENEKLERİ \\\

Bizde çeşit çeşit ödeme seçeneği var. İster kredi kartıyla, ister nakit ödeyebilirsiniz. Eğer seçtiğiniz markette Multinet ya da Ticket geçiyorsa, ödemenizi bunlarla da yapabilirsiniz. Ayrıca, yolluyo’da aynı sepetin farklı dükkanlardaki fiyatını karşılaştırabilirsiniz, böylece en uygun fiyatı yakalarsınız.

yolluyo-elmaaltshift-2

/// KAPIYA TESLİM \\\

Seçtiğiniz bakkal ya da market, siparişinizi ortalama 1 saat içerisinde kapınıza ulaştırır.

Türkiye’nin en büyük dükkanı olma iddiasıyla yola çıkan yolluyo, bakkalından ya da marketinden on binlerce farklı ürün seçeneğini kapınıza kadar ulaştırıyo 🙂

Founder of Elma+Alt+Shift, Creative Director at Happy People Project, Blogger, Painter