“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

Dünyanın En Küçük Ofisi

São Paulo duvarındaki rastgele bir delik; artık minyatür kitaplar, dizüstü bilgisayarlar, evraklar ve mobilyalarıyla birlikte dünyanın en küçük ofisi. Yeni kurulan yaratıcı ajans Agencia Grande, açılışını kutlamak için bu deliği minyatür ofislerine dönüştürerek hem ilgi çekici bir projeye imza atıyor hem de Brezilya’daki birçok ticari ofisin gereksiz büyüklükteki ofislerini eleştiriyor.

Agencia Grande-elmaaltshift-6

Agencia Grande’den Caio Andrade Designboom’a verdiği demeçte, “Ajanslar ve prodüksiyon şirketleri genellikle çok büyük ve lüks ofislere sahipler ve yıllar boyunca bu yapılar şehrin manzarasını değiştirerek küçük mahalleleri kentsel dönüşüm alanlarına çeviriyor. Biz bunun aksi yönde, küçük bir ofisle ilerlemeye karar verdik.” diyor.

A post shared by GRANDE (@agenciagrande) on

Popüler Vila Madalena semtindeki rengarenk duvara yerleştirilen küçük ofis; ajansı tanıtmanın, kentsel dönüşüm yarasına dikkat çekmenin eğlenceli bir yolu, aynı zamanda da gelip geçen insanlara bir saniyeliğine durup etraflarına daha dikkatli bakmaları için de güzel bir teşvik.

Agencia Grande-elmaaltshift-5

Agencia Grande-elmaaltshift-4

Agencia Grande-elmaaltshift-3

Agencia Grande-elmaaltshift-2

Agencia Grande-elmaaltshift-1

Founder of Elma+Alt+Shift, Creative Partner at Madam Martha UK, Blogger, Painter