“HIZLI ARAMA İÇİN ETİKETLER”

KISA KISA FİLMLER VE ARRIVAL A STORY TELLING COMPANY

Kala Film ve yönetmen Özer Feyzioğlu önderliğinde çok farklı bir içerik şirketi kuruldu: Arrival – A Story Telling Company.

6 aydır büyük uğraşlarla hayata geçirilen şirket ilk etapta bir YouTube kanalı kurdu. ‘Kısa Kısa Aşk’ adı altında, hepsi birbirinden bağımsız, oyuncuları, konuları, içerikleri farklı hikayelerini buraya yüklediler.

Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu ve senaryolarını Ceylan Naz Baycan’ın gerçekleştirdiği, ana konusu aşk olan kimi komedi kimi dram, 5’er dakikalık 20 adet film çektiler ve filmlerinden 10 tanesi şu ana kadar yayınlandı. Kalan filmlerin de çekimi yapıldı ve her çarşamba bir tane film yayınlanacak şekilde montaj ve post işlemleri devam ediyor.

Nihai hedefleri ise, içeriklerini daha da yoğunlaştırarak, yüzlerce filmlik bir platform oluşturmak. Bu platform Türkiye’de ve dünyada bir ilk olacak.

Amaçları, insanların otobüste giderken, ders aralarında, duraklarda, cafelerde beklerken, takside, vapurda, kısa yolculuklarda izlerken keyifli vakit geçirebilecekleri, bazen gülümsetici, bazen de hüzünlendiren, premium içerik kısa hikayeler anlatmak.

Artık tüm hayatlarımızı telefonlarımızda, tabletlerde, bilgisayar karşısında, ayrıca dijital platformlarda geçiriyoruz. Arrival’ı da işte tam bu noktada, dijital dünyaya hakim bir oluşum haline getirmek istiyorlar.

Founder of Elma+Alt+Shift, Creative Partner at Madam Martha UK, Blogger, Painter